Clip-In juuksepikendused

Kes meist ei sooviks aeg-ajalt oma välimust muuta - endale pikemaid ja paksemaid juukseid saada?

Ideaalne võimalus selleks on klambritega kinnitatavad Clip-In juuksepikendused, millega võib oma välimust nii peoõhtuks kui ka igapäevaselt kaunimaks muuta.

Cip-In juuksepikendused on kõige lihtsam ja käepärasem viis kiirelt efektne soeng saada.

Clip-In juuksepikendused kinnituvad juustesse clippide ehk klambritega, mille küljes on väike silikooniriba, et juuksepikendused paremini peas püsiksid. Kui oma juuksed on väga libedad ja juuksepikendused rasked, siis soovitame juuksed sellest kohast, kuhu clip kinnitub, kergelt tupeerida. Clip-In juuksepikenduste paigaldamine on väga lihtne ja neid saab igal ajal lihtsalt eemaldada. Väikese harjutamise järel kulub Clip-In juuksepikenduste paigaldamiseks u 3 minutit, eemaldamine võtab aega veelgi vähem. Clip-In juuksepikendustega ei ole soovitatav käia ujumas ega saunas. Ööseks soovitame kindlasti juuksepikendused eemaldada.

Kõik e-poes müüdavad juuksed on REMY juuksed. Remy juusteks nimetatakse juukseid, mis on patsis lõigatud ning ülevalt kokku õmmelduna töödeldud, et juukse loomulik kutiikulikiht ei satuks eripidi. Kui juustel on säilinud loomulik kutiikulikiht, siis saab nendega teha kõike seda sama, mida oma juustega ning nad käituvad peas samamoodi nagu oma juuksed. Remy juuksepikendused on ilusad oluliselt kauem, kui tavalised juuksepikendused.

Juuste kaal

Enamasti õhukestele juustele sobivad 70g komplektid, keskmisepaksusega juustele 100g komplektid ning paksudele või keskmise paksusega juustele soovitame 160g komplekti.

Hooldamine

Juukseid soovitame hooldada salongitoodetega, kuna need ei kuivata juukseid. Pesema peaks vastavalt vajadusele, olenevalt sellest,kui tihti juukseid kannate ja kui palju kasutate viimistlusvahendeid.

Tähelepanu tuleks pöörata  juukseharjale. Soovitame kasutada spetsiaalselt juuksepikendustele mõeldud harja, kuna see ei kaku juukseid. Sobiva juukseharja leiate meie e-poest.

Pesemine

Clip-In pikendusi pestakse sooja veega kausis, kasutades õrnatoimelisi pesemisvahendeid. Kindlasti tuleks kasutada niisutavat palsamit või juuksemaski. Juuksepikendused asetada kuivama laiali laotatud rätikule.

Lokitamine/sirgendamine - kuna juuksed on inimjuuksed, siis võib neisse teha lokke ja sirgendada. Soovitav oleks kasutada kuumakaitset.

Värvimine

Kuna kõik meie müüdavad juuksepikendused on naturaalsetest juustest, siis neid võib ka värvida- seega saad vajadusel tooni kerge vaevaga muuta. Soovitatav pole juustepikenduste blondeerimine, kuna see kahjustab karva ja juuksepikenduste eluiga võib seetõttu lüheneda. Pigem telli natuke heledam toon ja värvi vajadusel tumedamaks. 

Juuste eluiga

Juuksepikenduste eluiga sõltub paljuski sellest, kuidas neid hooldada. Kui juuksepikenduste eest hästi hoolitseda, kestavad tavalised Aasia juuksed igapäevasel kandmisel kuni kolm kuud.

Kauba tagastamine

Kauba tagastamisega kaasnevad kulud katab ostja.

Tarneaeg

Paljud e-poes pakutavad juuksed on laos olemas ja olenevalt postist jõuavad juuksed kohale 1-4 päevaga.

Tellimisega juuksepikendused jõuavad kohale 3-4 nädalaga.